Güvenlik Konforu

 


        Akıllı ev sistemlerinin en önemli unsurları arasında güvenlik yer alır. Ev içerisinde ve dışında gerçekleşecek olaylar güvenliğinizle doğru orantılıdır. Güvenliğiniz için;

  • Kapı Güvenliği
  • Yangın ve Gaz Kontrolü
  • Parmak ve Yüz Tanımlama
  • Hareket Kontrolü
  • Su Taşkın Kontrolü
  • Kapı ve pencere kontrolü
  • Garaj kontrolü vb.

           Bir çok güvenlik sisteminin tek bir kontrolde sağlanması Homematic ile mümkündür. Dahili Alarm Sistemi sayesinde kurulacak alarm anında belirtilen olumsuzluklar(Pencere açılması, Gaz kaçağı vb) oluştuğunda size bilgi verecek sistem mekanizmaları kuruyoruz. Tam otomatik kontrol anlayış ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. 

          Herhangi bir yangın anında belirtilen kullanıcılara mail, sms veya telefon araması yapabilir.

          Ev içerisinde yer alan tehlikelerden birisi de su taşkınlıklarıdır. Çamaşır odasında, banyoda ve yemek odasında oluşabilecek her türlü su kaçaklarına karşı tedbir almak gereklidir. Bu güvenlik önlemini akıllı ev sistemlerimize taşıdığınız andan itibaren, ev içerisinde oluşabilecek her türlü su kaçaklarına karşı evinizi korumaya alırsınız. Su taşkın alarmı başladığı andan itibaren sistem alarm moduna geçecek, sirenler devreye girecek, ev girişinde bulunan ana su vanası kapatılacak ve sistem cep telefonunuza hem mesaj hemde arama yapacaktır.

         Elektrik kesintilerini push pull bildirimi olarak alabilirsiniz.

         Evden çıkış senaryoları oluşturarak aynı anda elektrik, su, doğalgaz vb kesebilirsiniz.

         Evinizdeki en ince güvenlik detaylarını el üstünde tutuyoruz. Oluşabilecek her türlü olumsuzluklara karşı her daim hazırız.

 

Entegre kullanılabilecek ürünler;

KeymaticCCU Merkezi Kontrol Sistemi4 Kanal AnahtarlamaHareket DedektörüDuman Dedekötörü
Manyetik KontakSu Dedektörü
3 Yönlü Pencere Açma Kapama
Eğim Sensörü